Melyik a kisebbik rossz ?
A charlottesville-i erőszakos események kapcsán megszólalt Yair Netanyahu, Benjamin Netanyahu izraeli miniszterelnök fia is. A 26 éves fiatalember szerint a szélsőbaloldal – egyre növekvő népszerűségüknek és széles körű társadalmi támogatottságuknak „köszönhetően” (Amerikában) jelenleg sokkal veszélyesebb Izraelre nézve, mint a neonácik. „Nézzük arányosan a dolgokat” -posztolta Facebook-oldalán Yair. „Én zsidó vagyok, izraeli vagyok. A virginiai neonácik gyűlölnek engem és a hazámat, de a múlthoz tartoznak. Fajtájuk kihalófélben van. Az Antifa és a BLM mozgalmak gengeszterei azonban, amelyek szintén gyűlölik az országomat – és Amerikát is – egyre erősödnek és domináns szerepet kapnak az amerikai egyetemeken és a közéletben”.