Ezt nem a zsidók kezdték, Tillerson úr !
Amikor egymás között vannak, bárhol ….mondjuk Szíriában, Irakban, Jemenben, Líbiában, Jordániában, Egyiptomban ...ahol néhány kivételtől eltekintve nem is élnek zsidók – vajon boldogok? Dehogy. Még mindig borzalmas a közérzetük: családon belüli erőszak, törzsi viszályok, polgárháborúk, több ezer halott....több millió hajléktalan....testvér testvér ellen....Tehát úgy tűnik, hogy még a tulajdon családtagjaikkal sem képesek békében élni. Ennek ellenére a zsidók feladata lenne megoldani ezt a problémát. Izraelben legalábbis mindenképp. Jack Engelhard | Arutz Sheva szerkesztői vélemény